Register
|
Login
HOME
3x3 Heraklion
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS PRO MEN
3x3 Preveza
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS WHELLCHAIR
3x3 Piraeus
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS PRO MEN
SCORERS U18 BOYS
3x3 Piraeus Finals
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS WHELLCHAIR
3x3 Varkiza
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS PRO MEN
SPORTSTATS
X
HOME
3x3 Heraklion
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS PRO MEN
3x3 Preveza
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS WHELLCHAIR
3x3 Piraeus
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS PRO MEN
SCORERS U18 BOYS
3x3 Piraeus Finals
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS WHELLCHAIR
3x3 Varkiza
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS PRO MEN
SPORTSTATS
HOME
+
3x3 Heraklion
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS PRO MEN
+
3x3 Preveza
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS WHELLCHAIR
-
3x3 Piraeus
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS PRO MEN
SCORERS U18 BOYS
+
3x3 Piraeus Finals
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS WHELLCHAIR
+
3x3 Varkiza
TEAMS
STANDINGS
SCORERS ELITE
SCORERS PRO MEN
SPORTSTATS
Pireaus 2020-2021 : Scorers ELITE
Πόντοι / Συνολικά
Πόντοι / Μεσοι όροι
1-pts / Συνολικά
1-pts / Ποσοστό
2-pts / Συνολικά
2-pts / Ποσοστό
Βολές / Συνολικά
Βολές / Ποσοστό
Εντός πεδιάς / Συνολικά
Εντός πεδιάς / Ποσοστό
Φάουλ / Συνολικά
Φάουλ / Μέσος Όρος
Φάουλ Υπέρ / Συνολικά
Φάουλ Υπέρ / Μέσος Όρος
Αμυντικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Αμυντικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Επιθετικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Επιθετικά Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ριμπάουντς / Συνολικά
Ριμπάουντς / Μέσος Όρος
Ασίστ / Συνολικά
Ασίστ / Μέσος Όρος
Κλεψίματα / Συνολικά
Κλεψίματα / Μέσος Όρος
Κοψίματα / Συνολικά
Κοψίματα / Μέσος Όρος
Λάθη / Συνολικά
Λάθη / Μέσος Όρος
Αξιολόγηση / Συνολικά
Αξιολόγηση / Μέσος Όρος
Κοψίματα συνολικά
1.
VERCOUTERE ALEXANDRE
BRUSSELS
4
2.
BEECH AUSTIN
BRUSSELS
4
3.
MARKIDIS SAVVAS
TRUE BALLERS
3
4.
MOUMOGLOU ANTONIS
TRUE BALLERS
2
5.
MUSHIDI KOSTJA KALONDA DIDIER
DER STAMM
2
6.
DRAGOVIC BOGDAN
PIROT 3x3
2
Κοψίματα συνολικά
7.
MARTINEZ PARDO CARLOS
BIT2ME ONIL 3x3
2
8.
MAHFOUZ YASSIN
DER STAMM
1
9.
PALAVRA ZELJKO
DER STAMM
1
10.
JOVANOVIC MILOS
PODGORICA KODIO
1
11.
GOMEZ-ARRONES MORGADO ALEJANDRO
BIT2ME ONIL 3x3
1
12.
BLAZQUEZ LOPEZ JOSE ANTONIO
BIT2ME ONIL 3x3
1
13.
SANTONJA FERRERO JOSE
BIT2ME ONIL 3x3
1